Nabízíme vám:

Tábory, soustředění a kempy

Klasické tábory, soustředění taneční, umělecké, hudební, sportovní - v období školních prázdnin a prodloužených víkendů.

Soukromé akce

Kulturní akce, plesy, koncerty, svatby, oslavy, teambuildingové akce a jiná různá setkání s možností ubytování a stravování.

Kalendář akcí

Zde se můžete podívat, které termíny jsou k dispozici pro vaši akci.

Pobytové akce pro školy a školky

Při těchto akcích se snažíme ponechat objekt pouze pro jednu skupinu, ideálně alespoň 50 dětí, pokud je to únosné snažíme se takto vyjít vstříc i menším skupinám.

Upozorňujeme na patrová lůžka v pokojích hlavní ubytovací budovy.

Vždy se snažíme o poskytnutí co možná nejlepších služeb i domluvu ohledně jídelníčku. Půjčíme vám naše sportovní vybavení, k dispozici vám bude uzavřené nádvoří a naše přilehlé pozemky ke hraní, zastřešené venkovní prostory i dostatečné množství vnitřních prostor pro hry a učení. Při vašem zájmu můžeme otevřít naše malé bistro.

V obci je možné využít sportovní hřiště a po dohodě s místní ZŠ arboretum k účelům výuky. V bezprostřední blízkosti se nachází místní biokoridor s vodní plochou, v malé dojezdové vzdálenosti historické město Litomyšl, Toulovcovy maštale, Nové Hrady či Růžový palouček.

Orientační ceny zjistíte ZDE.

Dále můžete využít naše animační programy a řízený kontakt se zvířátky - Babiččin dvoreček.

Tábory, soustředění a kempy

Pro vaše skupinové akce v době víkendů, prodloužených víkendů a prázdnin vám nabízíme ubytovací a stravovací služby, případně vám akci zorganizujeme.

Objekt disponuje mnoha plochami a sály vhodnými pro taneční, hudební, dramatické a další umělecké aktivity. Sportovci mohou po domluvě využít místní sportovní hřiště. 

 Můžete využít i služby a možnosti k výletům obdobně jako u pobytových akcí pro školy.

Kalkulace je tvořena vždy na konkrétní akci, orientačně je možné vyjít z ceníku pro Pobytové akce pro školy a školky, je však třeba počítat s navýšením za víkendy a hlavní prázdninovou sezónu (10-20%), dále je třeba zohlednit způsob a rozsah stravování dle dohody.

Důrazně doporučujeme individuální konzultaci.

Soukromé akce

Plesy, schůze, koncerty, oslavy a jiné rodinné akce a setkání.

Pro akce můžeme poskytnout jen nájem prostor, ale i další služby jako ubytování stravování, zapůjčení nádobí a nábytku, zvukové aparatury, či organizaci celé vaší akce.

Dále můžete využít služby výčepu.

Kalkulace je tvořena vždy na konkrétní akci. 

Ekologické programy a zážitky se zvířátky

Babiččin dvoreček

Toto jsou služby ekologické a environmentální výchovy a animační programy, které mohou využít u nás ubytované skupiny, ale i organizované skupiny, které přijedou na jeden den a využijí jen některé námi poskytované služby ( např. stravovací).

Jedná se hlavně o praktické ukázky s možností vyzkoušení zpracování základních surovin (vosk, med, vlna, mléko) nebo využití sluneční energie, kdy děti konzumují popřípadě si odvezou výsledky své práce. Možnost tematických kurzů – svíčky, mýdla, malování na textil, tvorba z přírodnin, zdobení vajíček, perníčků, vázání věnečků, výtvarná praktika…. Pro ubytované v rámci škol v přírodě lze pracovat i s klíčením, fermentací a jinými delšími procesy.

V rámci babiččina dvorečku je možné děti zapojit do péče o drobné zvířectvo ( slepice, králíci, morčata) a péči o zahradu či přilehlý biokoridor.

Kompletní ceník služeb naleznete zde:

doporučujeme individuální konzultaci

CENÍK